خانه کتاب مشهد| وارد شوید| ثبت نام کنید

خانه کتاب مشهد – درباره ما

تصویری از ورودی کتابفروشی خانه کتاب مشهد در قاسم اباد مشهد

خانه کتاب مشهد در سال 1390 تنها به عنوان فروشگاه کتاب در مشهد شروع به فعالیت کرد. ابتدا با فروشگاهی به مساحت 100متر با فروش انواع کتاب درسی و غیر درسی به مشتری های خوب مشهدی آغاز کردیم.
در بخش فروشگاه کتاب انواع کتاب های غیر درسی شامل روانشناسی، موفقیت، داستان و رمان و زبان انگلیسی را تامین می نماییم. از طرفی به عنوان بزرگترین فروشگاه کتاب درسی مشهد انواع کتب آموزش ابتدایی، کتاب های کمک درسی ، کتاب های پیش دانشگاهی و کنکوری را به محصیل گرامی عرضه می نماییم. به دلیل موقعیت مکانی فروشگاه به مراکز آموزش عالی تامین کتاب تحصیلات تکمیلی و دانشگاهی بخش دیگری از خدمات خانه کتاب مشهد را شامل می شود.
هزاران جلد کتاب ، بی شمار ابزار کمک آموزشی ، لوازم تحریر و نوشت افزار در خانه کتاب و تحریر گردآوری شده است.همانطور که در تصاویر مشاهده می نمایید فضای داخلی فروشگاه شامل کافه کتاب نیز می باشد.کافه کتاب ما با نام کافه پلاس کتاب فضایی مملو از آرامش برای شما فراهم آورده است. برای اهالی فرهنگ کتاب با عطر قهوه معجون شفا بخش رهایی در کنار دوستان و عزیزان است. می توانید با کافه کتاب ما از طریق صفحه کافه کتاب بیشتر آشنا شوید.

با گذشت زمان به فکر تولید و عرضه محتوای مناسب برای پایه ابتدایی افتادیم که باعث شد انتشارات همراه دانش را تاسیس کنیم. انتشارات همراه دانش محصولات بسیاری را به دانش آموزان و معلمان عزیز سراسر کشور عزیزمان عرضه کرده است و سعی دارد که همیشه در این صنعت پیشرو باشد.

فضای داخلی فروشگاه

فروشگاه اینترنتی الوبوک، مرکز خرید انواع کتاب کمک درسی، عمومی، کتب خارجی و دانشگاهی، خرید انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی می باشد که فعالیت خودش را به صورت فیزیکی از غرب مشهد شروع کرد و بعد از یک دهه فعالیت ، یکی از بهترین کتابفروشی های مشهد هست که در آن علاوه بر مواردی که گفته شد ، کافه کتابی هم راه اندازی کرده است که میتوانید علاوه بر خواندن کتاب ، از نوشیدنی ها هم لذت ببرید. حال بعد از گذشت یک دهه به این فکر افتاده ایم که فروشگاه مجازی بصورت حرفه ای راه اندازی کنیم تا بتوانیم در سراسر کشور عزیزمون سرویس و خدمات درجه یک ارائه دهیم.
Copyright © 2020 f1design